Podstawy chemii organicznej

Regulamin przedmiotu Podstawy Chemii Organicznej

Ogłoszenie z dn. 6.10.2020 dotyczące zajęć z przedmiotu Podstawy Chemii Organicznej

Egzamin poprawkowy z przedmiotu Podstawy Chemii Organicznej odbędzie się w formie kontaktowej

w dniu 19.02.2021 w godz. 9.00-12.00

w aulach A i B Centrum Dydaktycznego

W związku z koniecznością zastosowania środków ostrożności z powodu zagrożenia epidemiologicznego, studenci będą wpuszczani na sale od godz. 8.45, trzema wejściami (wszystkie na piętrze). Przy każdym wejściu będą znajdowały się listy dotyczące ankiety epidemiologicznej, które należy wypełnić przed wejściem na salę.

Arkusze z pytaniami i miejscem na odpowiedzi oraz brudnopisem będą rozdane. W trakcie egzaminu nie można mieć przy sobie własnego brudnopisu, włączonego telefonu ani żadnych innych urządzeń elektronicznych. Nie można pożyczać kartek od innych studentów, nie będą też udostępniane przez asystentów. Należy przynieść własny długopis.

Jednocześnie informujemy, że płyny dezynfekujące znajdują się przy wejściu do budynku CD oraz na drzwiach wejściowych do auli. Przy wejściu umieszczony jest również termometr, prosimy o pomiar temperatury.

Wyniki egzaminu z przedmiotu „Podstawy Chemii Organicznej” będą dostępne dla studentów w dniu dzisiejszym, 04.02.2021 po godz. 18.00, w wirtualnym dziekanacie.

Próg zaliczenia egzaminu testowego został ustalony na poziomie 60% (42 punkty).

Egzamin z przedmiotu „Podstawy Chemii Organicznej”

odbędzie się w formie kontaktowej

w dniu 01.02.2021 w godz. 17.00 - 20.30

w aulach A i B Centrum Dydaktycznego

W związku z koniecznością zastosowania środków ostrożności z powodu zagrożenia epidemiologicznego, studenci będą wpuszczani na sale od godz. 17.00, trzema wejściami (wszystkie na piętrze). Przy każdym wejściu będą znajdowały się listy dotyczące ankiety epidemiologicznej, które należy wypełnić przed wejściem na salę.